Pobyty Całodzienne

W czasie COVID-19 oferujemy państwu możliwość zostawienia dzieci pod opieką naszego personelu w dniach roboczych w godzinach 8:30 – 17:30

czytaj dalej

Dla wszystkich dzieci, które zostały objęte nauczaniem hybrydowym lub zdalnym i dla rodziców, którzy wiedzą, że sposób w jaki dziecko spędza czas ma znaczenie – powstała Klockowa Świetlica. Całodzienny pobyt w Klockowni pod opieką wykwalifikowanego personelu, w bezpiecznym i czystym miejscu. Gwarantujemy salę i szybkie łącze internetowe dla dzieci ze Szkola online (dzieci muszą mieć swoje laptopy i słuchawki). Oczywiście dzieci mogą również odrobić prace domowe a jeśli pojawią się wątpliwości lub wyzwania może skonsultować je z pedagogiem. W czasie pobytu zapewniamy całodzienne wyżywienie, warsztaty i animacje klockowe, gry ruchowe i doskonałą atmosferę i zabawę. Pobyt w opcji pełnej kosztuje 120 zł za dzień. Ilośc miejsc jest ograniczona, zatem rezerwujcie już dzisiaj. Zapraszamy!

Zapisz się do newslettera

Nie przegap najnowszych wiadomości, ofert i promocji specjalnych! Zarejestruj się teraz, aby być na bieżąco z wszystkimi naszymi wiadomościami i być pierwszym, który usłyszy o nadchodzących wydarzeniach i ofertach w Klockowni.

Partnerstwo eksperckie

logo spin

Partnerzy