Regulamin przyjęć urodzinowych

Regulamin urodzin

Warunki rezerwacji

 1. Rezerwacja przyjęcia urodzinowego przyjmowana jest na min tydzień przed datą przyjęcia. Rezerwacja w okresie krótszym możliwa jest tylko jeśli są wolne miejsca.
 2. Rezerwacja urodzin może być dokonana dla min 8 osób.
 3. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji na konkretny termin jest dokonanie wpłaty bezzwrotnego zadatku w wysokości 300 złotych w momencie odbioru zaproszeń lub dokonywania rezerwacji przez stronę internetową. Zmiana terminu w ramach wpłaconego zadatku jest możliwa tylko i wyłącznie w sytuacji kiedy jest wolne miejsce i na minimum 3 dni przed datą imprezy.
 4. Rezerwacje nie opłacone zostaną anulowane.

Realizacja imprezy

 1. Prosimy o przybywanie na przyjęcia urodzinowe punktualnie z dużym zapasem dobrego humoru i uśmiechu.
 2. Klockownia zapewnia pełny pakiet urodzinowy zgodny z wybranym pakietem.
 3. Ze względów ochrony zdrowia, wnoszony na przyjęcie tort powinien pochodzić ze sprawdzonego źródła a na dowód tego, należy wypełnić stosowne oświadczenie. Klockownia nie ponosi odpowiedzialności za uszczerbek na zdrowiu jaki ewentualnie doznają goście jubilata w wyniku spożycia wniesionego tortu lub innego produktu spożywczego.
 4. W przypadku zwiększenia liczby gości uczestniczących w imprezie w stosunku do zamównienia/rezerwacji, zamawiający opłaca każdą dodatkową osobę zgodnie z cennikiem urodzin.
 5. Przyjęcie urodzinowe trwa 2 godziny. Jeżeli zamawiający nie zgłosi się do recepcji w ciągu 30 minut po zakończeniu imprezy w celu rozliczenia się, zabawa na sali zabaw zostaje przedłużona o kolejną godzinę zgodnie z cennikiem obowiązującym tego dnia bez możliwości dalszego korzystania z sali urodzinowej.
 6. Istnieje możliwość przedłużenia wynajęcia sali urodzinowej jeśli jest ona wolna po zakończonej imprezie. Warunki przedłużenia zostaną uzgodnione z kierownikiem Klockowni na miejscu.
 7. W czasie przyjęcia urodzinowego obowiązuje Regulamin Klockowni, ze szczególnym uwzględnieniem zasady, iż odpowiedzialność za dzieci podczas przyjęcia urodzinowego ponoszą Rodzice / Opiekunowie.
 8. Prezenty dla Jubilatów można zostawiać w salce urodzinowej na czas korzystania z salki.
 9. Właściciel Klockowni ani personel nie odpowiadają za rzeczy pozostawione przez klientów na placu zabawy.