Półkolonie w Klockowni

Jak co roku, od początku działania Klockowni zapraszamy na wyjątkowe półkolonie warsztatowe stworzone z myślą o dzieciach kochających zabawę klockami. Pod okiem naszych animatorów i pedagogów, wybierzemy się w podróż do krainy wyobraźni, co tydzień inny program. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia.

Rezerwuj już teraz!

Klockolonie 2024

Klockownia to świat nieograniczonej wyobraźni, nieskrępowanej zabawy, genialnych konstrukcji i wielkich projektów. To miejsce, które budzi w dzieciach głód wiedzy, twórczość, logiczne myślenie, wspiera zdolności komunikacji i rozwija chęć współpracy.

Klockownia to jednak nie tylko kreatywne warsztaty, niezapomniane przyjęcia urodzinowe, ale także coroczne KLOCKOLONIE – czyli WAKACJE i FERIE Z KLOCKAMI – dlatego też zaplanujcie wypoczynek z Klockownią!
Spędźcie z nami wolny czas pośród miliona klocków! Na dzieci czekają niesamowite atrakcje i wycieczki do ciekawych miejsc w naszym mieście. Wybierzcie jeden z czterech turnusów, które przygotowaliśmy z myślą o nauce poprzez zabawę.
Jeśli chcecie poznać tajemnice świata zapraszamy na turnus Architect z wykorzystaniem klocków Lego.
Jeżeli stawiacie na integrację z rówieśnikami to turnus Games z wykorzystaniem klocków Lego będzie strzałem w dziesiątkę!
A może chcecie rozwinąć swoje plastyczne umiejętności? Art z klockami Lego jest właśnie dla Was!
Natomiast turnus półkolonii Dreams, przez zabawę klockami Lego, pobudza wyobraźnię i kreatywność – zabierzemy Was do fantastycznych i magicznych miejsc z waszych snów. Świetna zabawa podczas każdego wariantu gwarantowana!

Półkolonie letnie z Klockownią to nauka przez zabawę, w bezpiecznej przestrzeni oraz przyjaznej i pełnej śmiechu atmosferze.

Orientacyjne godziny to 8:30-17:30, z możliwością wydłużenia w miarę indywidualnych potrzeb rodziców. Warsztaty polecane są dla dzieci 5-12 lat

Gwarantujemy:

Zajęcia w godz. 8:30-17:30, z możliwością odpłatnego wydłużenia opieki zgodnie z cennikiem biletowym
Bezpieczeństwo sanitarne,
Codzienne aktywności ruchowe na świeżym powietrzu
2 wycieczka w każdym turnusie – pojedziemy na wystawy / na trampoliny / do escape roomu / do kina
Zdrowe posiłki dostarczane przez sprawdzone firmy cateringowe,
Małe grupy – max. 12 dzieci
Dyplom ukończenia zajęć

Dlaczego Klockownia:

8 lat doświadczenia w organizacji atrakcji dla dzieci
Stała i wysoko wykwalifikowana kadra
Wykorzystanie najlepszych klocków
Prezentacje rozwijające zainteresowania dzieci
Indywidualne podejście do potrzeb dzieci
Edukacja przez zabawę

Ceny turnusu warsztatowego –

od godz 7.30-17.30 – 920 zł

od godz. 8.30-17.30 – 870 zł

 

Przykładowy plan dnia:
8:30 – 9:00 – przywożenie dzieci, gry i zabawy rekreacyjne
9:00 – 10:00 – prezentacja atrakcji, zabawy integracyjne
10:00 – 10:30 – drugie śniadanie
10:30 – 12:00 – warsztaty budowania
12:00 – 13:00 – wyjście do parku
13:00 – 13:30 – obiad
13:30 – 14:30 – odpoczynek, gry i zabawy
14:30 – 16:00 – warsztaty kreatywne np plastyczne, zagadki i łamigłówki
16:00 – 16.30 – podwieczorek
16.30 – 17.00 – seans filmowy, gry planszowe
17.00 + zabawa swobodna

.

Turnusy warsztatów Klockolonii 2024

Półkolonie ARCHITECT  z wykorzystaniem klocków Lego
➡ to kreatywna nauka poprzez zabawę, która pozwoli Twojemu dziecku poznać różne zakątki świata. Klocki lego, marioinex, magnetyczne i te o nietypowych kształtach pobudzą dziecka wyobraźnię. Zbudujemy miniaturowe i ogromne modele znanych budowli, poznamy kulturę i ciekawostki o różnych krajach na całym świecie, poznamy flagi i symbole państw i stworzymy pamiątkowe breloczki nawiązując do danego kraju. Pojedziemy też do kina lub na inna atrakcję no i na pewno codziennie pójdziemy bawić się na świeżym powietrzu!
Turnus 24.06-28.06 , 22.07-26.07 , 26.08-30.08

Półkolonie GAMES inspirowane klockami Lego
➡ to najlepszy wybór na kreatywne spędzenie wolnego czasu! Czeka na was tworzenie własnych gier planszowych przy użyciu klocków, challenge z wykorzystaniem różnych klocków, turnieje gier planszowych w grupie, zajęcia sportowe, kodowanie, zagadki i łamigłówki. Pojedziemy na wycieczkę i oczywiście będziemy się bawić na świeżym powietrzu.
Turnus 01.07-05.07 i 29.07-02.08

Półkolonie ART z wykorzystaniem klocków Lego
➡ to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu dla małych artystów! Czekają na Was przeróżne plastyczne wyzwania z wykorzystaniem naszych klocków – będzie to ciekawe ale i niełatwe zadanie. Wspólnie stworzymy breloczki z masy solnej, nauczymy Was tajnych technik artystycznych z wykorzystaniem naszych klocków, będziemy wycinać, malować i rzeźbić, pojedziemy na wycieczkę no i oczywiście będziemy się bawić na świeżym powietrzu.
Turnus 08.07-12.07 i turnus 05.08-09.08

Półkolonie DREAMS inspirowane klockami Lego
➡ to wymarzony sposób na spędzenie wolnego czasu! Stworzymy wspólnie scenerię z Waszych snów, nagramy film poklatkowy z wykorzystaniem klocków. Czekają na Was też wyzwania plastyczne, seanse filmowe, wycieczka, zabawa na świeżym powietrzu i wiele więcej!
Turnus 15.07-19.07 oraz od 19.08-23.08

Nie czekaj i zarezerwuj swój termin!

LEGO® to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności, ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności.

Rezerwuj już teraz!

Zapisz się do newslettera

Nie przegap najnowszych wiadomości, ofert i promocji specjalnych! Zarejestruj się teraz, aby być na bieżąco z wszystkimi naszymi wiadomościami i być pierwszym, który usłyszy o nadchodzących wydarzeniach i ofertach w Klockowni.

Partnerzy