Urodziny w Klockowni

Urodziny dla dzieci to najważniejszy dzień w całym roku. W Klockowni doskonale to rozumiemy więc zorganizujemy dla Twojego dziecka niezwykłe przyjęcie, które na długo zostanie w jego pamięci.

czytaj dalej
oferta-urodziny

Urodziny w Klockowni

Kup bilet

Urodziny dla dzieci w wyjątkowej i kreatywnej przestrzeni – to zawsze czeka na Was w Klockowni. Organizacja urodzin to ważne zadanie w naszych Klockowniach dlatego staramy się odpowiadać na Wasze oczekiwania i dostosować pakiety do potrzeb Waszych dzieci. Z przyjemnością, Drodzy Rodzice, zdejmiemy z Waszych barków przygotowanie przyjęcia urodzinowego. Przygotowaliśmy dla Was dwa pakiety urodzinowe – każdy z nich inny w zależności od Waszych potrzeb.

Jeżeli chcecie kompleksowej usługi i nie chcecie zaprzątać sobie głowy i angażować swojego czasu w przygotowania, pomysły i zakupy, serdecznie polecamy pakiet Premium. Jest to pełny pakiet obejmujący standardowe przekąski oraz posiłek dla dzieci i tort w cenie. Bardzo dobrze sprawdza się w porach około obiadowych i kolacji, kiedy dzieci po zabawie zjadają lunch lub obiadokolację i w pełni wybawione i nakarmione wracają do domu. Jeżeli jednak preferujecie zorganizować tort we własnym zakresie i potrzebujecie mniejszego poczęstunku przygotowaliśmy dla Was pakiet standard.

Pakiety urodzinowe:

 Standard
Pon.- Czw./ Pt. – Niedz. i święta
Premium
Pon.- Czw./ Pt. – Niedz. i święta
 
Cena od osobyod 49 zł. / od 59 zł.100 zł / 110 zł
Czas w Sali2 h2 h
Czas w obiekcie2 h2 h
Opiekun (2h) *80 zł.W cenie
Animator + zabawy konstrukcyjne (2h) *160 zł.W cenie
Zastawa urodzinowaVV
Przekąski-V
Napoje-V
Posiłek-Pizza, sushi
Zaproszenia elektroniczneVV
Tort-V
Uroczyste podanie tortuVV
Voucher prezentowy dla JubilataVV

* Opiekun urodzin

  • powita gości urodzinowych.
  • wprowadzi dzieci do sali urodzinowej i przedstawi zasady zabawy obowiązujące w Klockowni.
  • przez cały czas trwania imprezy opiekun urodzin zobowiązany jest do zwracania uwagi na gości urodzinowych – głównie na ich bezpieczeństwo – oraz może zainicjować tworzenie konstrukcji, którą dzieci będą samodzielnie kontynuowały.
  • uroczyście poda tort i zaprosi gości Jubilata do sali.
  • pożegna gości urodzinowych i wręczy voucher.

* Animator urodzin

  • Oprócz obowiązków opiekuna urodzin, animator zainicjuje i poprowadzi zabawy konstrukcyjne na wybranej strefie.

Do każdego pakietu standard musi zostać wybrany opiekun lub animator przyjęcia.

W obu pakietach istnieje opcja zamiany przekąsek na owoce i bakalie.

Minimalna liczba osób na przyjęciu – 8

Oferujemy tort dla gości jubilata: jasny lub ciemny biszkopt, masa waniliowa lub czekoladowa lub śmietanowa z maliną/wiśnią/ truskawką/czekoladą/ wybranym batonikiem. Torty niestandardowe na specjalne zamówienie za dodatkową opłatą. Wniesienie własnego tortu do pakietu standard tylko za oświadczeniem – 30 zł

Do pakietów jest możliwość zamówienia dodatkowych opcji np: skręcanie baloników, talerz owoców / warzyw, balon gigant w formie piniaty wypełniony cukierkami, malowanie buziek i inne dostępne w systemie rezerwacyjnym.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców do każdego pakietu urodzinowego oferujemy stół dla opiekunów. Organizacja takiego stołu – w obu pakietach kosztuje od 100 zł – do późniejszego wykorzystania na zakupy napojów w naszej kawiarence. Wykupienie usługi „Organizacja stołu dla rodziców” jest obowiązkowe zawsze, gdy na przyjęciu będzie min 5 dorosłych opiekunów.

 

Pobierz zaproszenie

Zaproszenie dziewczynka – pobierz PDF

Zaproszenie chłopczyk – pobierz PDF

Zobacz też:

Zapisz się do newslettera

Nie przegap najnowszych wiadomości, ofert i promocji specjalnych! Zarejestruj się teraz, aby być na bieżąco z wszystkimi naszymi wiadomościami i być pierwszym, który usłyszy o nadchodzących wydarzeniach i ofertach w Klockowni.

Partnerzy