Oferta Urodzinowa

Urodziny Twojego dziecka to dla niego najważniejszy dzień w całym roku. W Klockowni doskonale to rozumiemy więc zorganizujemy dla Twojego dziecka niezwykłe przyjęcie, które na długo zostanie w jego pamięci.

czytaj dalej
oferta-urodziny

Oferta Urodzinowa

Kup bilet

Wyjątkowe urodziny w kreatywnej przestrzeni – to zawsze czeka na Was w Klockowni. Organizacja urodzin to ważne zadanie w naszych Klockowniach dlatego staramy się odpowiadać na Wasze oczekiwania i dostosować pakiety do potrzeb Waszych dzieci. Z przyjemnością, Drodzy Rodzice, zdejmiemy z Waszych barków przygotowanie przyjęcia urodzinowego. Przygotowaliśmy dla Was dwa pakiety urodzinowe – każdy z nich inny w zależności od Waszych potrzeb.

Jeżeli chcecie kompleksowej usługi i nie chcecie zaprzątać sobie głowy i angażować swojego czasu w przygotowania, pomysły i zakupy, serdecznie polecamy pakiet Premium. Jest to pełny pakiet obejmujący standardowe przekąski oraz posiłek dla dzieci i tort w cenie. Bardzo dobrze sprawdza się w porach około obiadowych i kolacji, kiedy dzieci po zabawie zjadają lunch lub obiadokolację i w pełni wybawione i nakarmione wracają do domu. Jeżeli jednak preferujecie zorganizować tort we własnym zakresie i potrzebujecie mniejszego poczęstunku przygotowaliśmy dla Was pakiet standard.

Dla tych, którzy z różnych względów nie mogą przyjechać do Klockowni przygotowaliśmy pakiet online. Przy pomocy komunikatora ZOOM zorganizujemy dla Twojego dziecka 1,5 h animację: wspólne budowanie lub dekorowanie klockowych ciasteczek lub kalambury i zagadki lub wspólna gra interaktywna. W pakiecie oferujemy także uroczyste odśpiewanie sto lat w trakcie podania tortu i gwarantujemy zaangażowanie wszystkich zaproszonych online gości.

Pakiety urodzinowe:

 Standard
Pon.- Czw./ Pt. – Niedz. i święta
Premium
Pon.- Czw./ Pt. – Niedz. i święta
Online
Cena od osoby55 zł. / 65 zł.75 zł / 85 zł150 zł / do 18 osób
Czas w Sali2 h2 h-
Czas w obiekcie2 h2,5 h-
Opiekun (2h) *80 zł.W cenie-
Animator + zabawy konstrukcyjne (2h) *160 zł.W cenie1,5 h animacji online
Zastawa urodzinowaVV-
PrzekąskiVV-
NapojeVV-
Posiłek-Pizza, sushi-
ZaproszeniaVVV
Tort-V-
Uroczyste podanie tortuVVonline
Voucher prezentowy dla JubilataVV-

* Opiekun urodzin

  • powita gości urodzinowych.
  • wprowadzi dzieci do sali urodzinowej i przedstawi zasady zabawy obowiązujące w Klockowni.
  • przez cały czas trwania imprezy opiekun urodzin zobowiązany jest do zwracania uwagi na gości urodzinowych – głównie na ich bezpieczeństwo – oraz może zainicjować tworzenie konstrukcji, którą dzieci będą samodzielnie kontynuowały.
  • uroczyście poda tort i zaprosi gości Jubilata do sali.
  • pożegna gości urodzinowych i wręczy voucher.

* Animator urodzin

  • Oprócz obowiązków opiekuna urodzin, animator zainicjuje i poprowadzi zabawy konstrukcyjne na wybranej strefie.

Do każdego pakietu standard musi zostać wybrany opiekun lub animator przyjęcia.

W obu pakietach istnieje opcja zamiany przekąsek na owoce i bakalie – dopłata do pakietu w takiej opcji 10 zł / os.

Minimalna liczba osób na przyjęciu – 6

Oferujemy tort dla gości jubilata: jasny lub ciemny biszkopt, masa waniliowa lub czekoladowa lub śmietanowa z maliną/wiśnią/ truskawką/czekoladą/ wybranym batonikiem. Torty niestandardowe na specjalne zamówienie za dodatkową opłatą.

Do pakietów jest możliwość zamówienia dodatkowych opcji: skręcanie baloników – 5 zł / os, talerz owoców / warzyw 70 zł/talerz, tektorado od 70 do 200 zł ( 40 cm – 160 cm), pamiątkowe zdjęcia z zabawy wraz z okładką i płytą CD – 350 zł, balon gigant w formie piniaty wypełniony cukierkami – 100 zł, malowanie buziek – 5 zł / os

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców do każdego pakietu urodzinowego oferujemy stół dla opiekunów. Organizacja takiego stołu – w obu pakietach kosztuje 100 zł – do późniejszego wykorzystania na zakupy napojów w naszej kawiarence.

Zobacz też:

Zapisz się do newslettera

Nie przegap najnowszych wiadomości, ofert i promocji specjalnych! Zarejestruj się teraz, aby być na bieżąco z wszystkimi naszymi wiadomościami i być pierwszym, który usłyszy o nadchodzących wydarzeniach i ofertach w Klockowni.

Partnerstwo eksperckie

logo spin

Partnerzy