Oferta indywidualna

Zaprojektowana dla dzieci w wieku 0-12 lat, Klockownia łączy rozrywkę z nauką i praktyką skupienia, dając dzieciom szansę na rozwijanie logiki, wyobraźni przestrzennej, kreatywności, budowanie pewności siebie oraz rozwijanie i ćwiczenie relacji z rodzicami i innymi dziećmi.

czytaj dalej

Oferta indywidualna

Kup bilet

Na terenie Klockowni wszystkie dzieci w wieku 5-12 lat mogą samodzielnie bawić się we wszystkich dostępnych strefach, podczas gdy najmłodsi (mniej niż 5 lat) muszą być pod opieką osoby dorosłej przez cały czas zabawy i nie można ich zostawić samych.

W Klockowni jest zwykle 6-8 stref aktywności – niektóre z nich są przeznaczone dla dużych, a niektóre dla małych dzieci, dlatego przed skorzystaniem ze strefy sprawdź, czy są jakieś dodatkowe uwagi dotyczące wieku lub wzrostu, zachęcając dzieci do zabawy.

Zabawa w Klockowni to wartościowy czas dla dziecka i rodzica. Można napić się pysznej kawy i smakować przekąski z naszej kawiarenki a także spędzić trochę wolnego czasu, podczas gdy nasz profesjonalny personel bawi się z twoim dzieckiem.

Ze względu na ilość atrakcji najpopularniejszym biletem jest bilet nielimitowany. Ty możesz jednak mieć inne potrzeby – zaplanuj datę, wybierz dogodną opcję czasu dla siebie i zarezerwuj bilet on-line.

Zobacz też:

Zapisz się do newslettera

Nie przegap najnowszych wiadomości, ofert i promocji specjalnych! Zarejestruj się teraz, aby być na bieżąco z wszystkimi naszymi wiadomościami i być pierwszym, który usłyszy o nadchodzących wydarzeniach i ofertach w Klockowni.

Partnerzy