Oferta indywidualna

Zaprojektowana dla dzieci w wieku 0-12 lat, Klockownia łączy rozrywkę z nauką i praktyką skupienia, dając dzieciom szansę na rozwijanie logiki, wyobraźni przestrzennej, kreatywności, budowanie pewności siebie oraz rozwijanie i ćwiczenie relacji z rodzicami i innymi dziećmi.

czytaj dalej

Warning: Undefined array key "cityName" in /home/klient.dhosting.pl/mewh1/klockownia.com/public_html/wp-content/themes/klockownia/wszystkie-oferty.php on line 40
oferta-indywidualna

Oferta indywidualna


Warning: Undefined array key "cityName" in /home/klient.dhosting.pl/mewh1/klockownia.com/public_html/wp-content/themes/klockownia/wszystkie-oferty.php on line 55
Kup bilet

Na terenie Klockowni wszystkie dzieci w wieku 4-12 lat mogą samodzielnie bawić się we wszystkich dostępnych strefach, podczas gdy najmłodsi (mniej niż 4 lata) muszą być pod opieką osoby dorosłej przez cały czas zabawy i nie można ich zostawić samych.

W Klockowni jest zwykle 6-8 stref aktywności – niektóre z nich są przeznaczone dla dużych, a niektóre dla małych dzieci, dlatego przed skorzystaniem ze strefy sprawdź, czy są jakieś dodatkowe uwagi dotyczące wieku lub wzrostu, zachęcając dzieci do zabawy.

Zabawa w Klockowni to wartościowy czas dla dziecka i rodzica. Można napić się pysznej kawy i smakować przekąski z naszej kawiarenki a także spędzić trochę wolnego czasu, podczas gdy nasz profesjonalny personel bawi się z twoim dzieckiem.

Ze względu na ilość atrakcji najpopularniejszym biletem jest bilet nielimitowany. Ty możesz jednak mieć inne potrzeby – zaplanuj datę, wybierz dogodną opcję czasu dla siebie i zarezerwuj bilet on-line.

Warsztaty indywidualne dla dzieci

Dla wszystkich małych pasjonatów klocków przygotowaliśmy warsztaty edukacyjne na klockach, które prowadzą nasi nauczyciele i animatorzy.

Stopklatka w budowie – to cykl zajęć multimedialnych dla dzieci w wieku od 6 do 12 roku życia, podczas których dzieci stają się reżyserami, scenarzystami oraz montażystami swoich własnych animacji poklatkowych. Uczestnicy posługując się tabletami fotografują klatka po klatce swoich ulubionych bohaterów z serii LEGO. Gdy potem zdjęcia te oglądają jedno po drugim (jak w kinematografie) uzyskują efekt ruchu!
Podczas zajęć uczestnicy tworzą animacje z wykorzystaniem różnych materiałów – klocki, plastelina, wycinanka, kolaż, materiały sypkie i wiele innych. Dodatkowo dzieci poznają w jaki sposób bohater LEGO może skakać, latać, pływać oraz różne środki wyrazu artystycznego – poznają język ciała czyli gesty, pozycje a nawet uczucia figurek LEGO. Ponadto uczestnicy zajęć zapoznają się z różnymi odmianami filmów. Tworzą swoje własne filmy w oparciu o konkretne gatunki filmowe – od komedii po film fantasy a skończywszy na filmach grozy.

Warsztaty dostępne tylko w Klockowni Arkady we Wrocławiu
Prowadzący: Kamil, liczba uczestników max 10 osób

Speak Over Brick – dla dzieci od 4-6 roku życia – cykl zajęć przeznaczony dla przedszkolaków, które przyswajają języki obce w sposób naturalny, z łatwością naśladują dźwięki, nie obawiają się popełniania błędów, posiadają łatwość intonacyjno-artykulacyjną. Wprowadzimy dzieci w świat języka angielskiego poprzez aktywną zabawę, osłuchanie z językiem podczas śpiewania piosenek, nauki rymowanek i konstruowania budowli. Prowadzone będą gry i zabawy ruchowe w języku angielskim, wykorzystywane będą różnorodne metody, m.in. The Communicative Approach, TPR – Total Phisical Response, The Audiolingual Method.

Warsztaty dostępne tylko w Klockowni Arkady we Wrocławiu
Prowadząca: Ola, liczba uczestników max 10 osób

Klockoludki – zajęcia adaptacyjne dla najmłodszych – cykl zajęć dla dzieci w wieku 2-3 lat, których celem jest stymulowanie rozwoju dziecka, rozbudzanie jego wyobraźni, zachęcanie do aktywnego udziału w zabawach z wykorzystaniem klocków o różnych wielkościach, kształtach, kolorach i fakturach. Podczas warsztatów dzieci będa mogły wejść w interakcję z rówieśnikami, co z pewnością ułatwi proces adaptacji w przedszkolu. Wykorzystywane będą takie metody jak integracja sensoryczna, sensoplastyka, logorytmika, Pedagogika Zabawy, Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.

Warsztaty dostępne we wszystkich lokalizacjach.
Liczba uczestników max 10 osób

Robotyka z ROBOTECO – zajęcia w dwóch grupach wiekowych 5-7 i 8-12 lat – cykl zajęć, na których każda para uczestników buduje i programuje swojego robota. W grupie powstaje nam więc kilka robotów. Zestaw Lego zaprojektowany jest z myślą o współpracy i dostosowany jest do pracy dwóch uczniów. Zajęcia z wykorzystaniem LEGO wprowadzają dzieci do nauki programowania, myślenia obliczeniowego, zasad inżynierii w zabawny i wciągający sposób.

Warsztaty dostępne tylko w Klockowni Warszawa.
Prowadzący: ROBOTECO. Liczba uczestników max 10 osób

Miejsce na warsztacie można zarezerwować przez system sprzedaży online.

Zobacz też:


Warning: Undefined array key "cityName" in /home/klient.dhosting.pl/mewh1/klockownia.com/public_html/wp-content/themes/klockownia/wszystkie-oferty.php on line 74

Warning: Undefined array key "cityName" in /home/klient.dhosting.pl/mewh1/klockownia.com/public_html/wp-content/themes/klockownia/wszystkie-oferty.php on line 74

Warning: Undefined array key "cityName" in /home/klient.dhosting.pl/mewh1/klockownia.com/public_html/wp-content/themes/klockownia/wszystkie-oferty.php on line 74

Zapisz się do newslettera

Nie przegap najnowszych wiadomości, ofert i promocji specjalnych! Zarejestruj się teraz, aby być na bieżąco z wszystkimi naszymi wiadomościami i być pierwszym, który usłyszy o nadchodzących wydarzeniach i ofertach w Klockowni.

Partnerzy