Oferta grupowa

Zapraszamy przedszkola i grupy szkolne!

czytaj dalej

Oferta grupowa

Kup bilet

Klockownia to miejsce pełne narzędzi do stworzenia wyjątkowej lekcji czy kreatywnego warsztatu. Nic przecież tak nie cieszy dzieci jak wycieczka i zmiana w codziennej rutynie klasowej. W Klockowni nie ma miejsca na nudę. Telefon nagle staje się niepotrzebny, a u dzieci budzą się pokłady wyobraźni i nieokiełznanej radości. Emocje, towarzyszące podczas wycieczki, na długo pozostawią dzieci ze wspomnieniem nauki jako fantastycznej zabawy.

Przestrzeń i klocki w Klockowni dostosowane są do dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, zatem zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci do nauki przez zabawę.

W czasie każdej wycieczki gwarantujemy:

 • kreatywną zabawę dla dzieci
 • kawę/herbatę dla opiekunów
 • unikalne atrakcje i wysoki standard lokalu
 • toaletę i kawiarenkę
 • przekąski i napoje na zamówienie
 • zaangażowany personel z wiedzą pedagogiczną
 • animacje i warsztaty edukacyjne do wyboru

Wybrane warsztaty dla grup przedszkolnych i szkolnych

Majster w podróży = Kreatywność i krytyczne myślenie

Majster w podróży – nawiązując do najbardziej charakterystycznych budowli świata nie tylko potęgujemy chęć podróżowania, ale także zachęcamy do samodzielnego dochodzenia do wiedzy, wnioskowania, czy zadawania pytań. Podczas warsztatu dzieci będą miały okazję wcielić się w pasażerów linii lotniczych KLOCKOWNIA. Czeka na nich po drodze kilka zadań. Jakich? Wspólnie dolecieć do celu i odbudować zrujnowaną monumentalną budowę z wybranego kraju.

Do wyboru jeden z trzech motywów zabawy:

 1. pobudzenie aktywności twórczej dzieci (4 l.)
 2. zadawanie pytań i wyciąganie wniosków (5-6 l.)
 3. szukanie nowych/oryginalnych rozwiązań (6+ l.)

Labirynty = Komunikacja

Labirynty – dzieci stają się twórcami labiryntu. Budowa wielkiej konstrukcji jest poligonem do ćwiczenia umiejętności współpracy w grupie i poprawnej komunikacji. W trakcie warsztatu dzieci będą trenowały nie tylko zdolności motoryczne, ale przede wszystkim umiejętność pracy w grupie, uważności i rozwiązywania sytuacji konfliktowych.

Do wyboru jeden z trzech motywów zabawy:

 1. aktywne słuchanie (4 l.)
 2. mosty i bariery komunikacyjne (5-6 l.)
 3. rozwiązywanie konfliktów (6+ l.)

Klockowi Architekci = Kooperacja

Klockowi Architekci – dzieci poznają podstawowe pojęcia związane z architekturą, projektowaniem i budownictwem. Wcielą się w konstruktorów, którzy dzięki odpowiedniej współpracy stworzą własny dom, wyposażą go i udekorują, a to wszystko za pomocą klocków.

Do wyboru jeden z trzech motywów zabawy:

 1. wspólny cel (3-4 l.)
 2. wspólna wizja (5-6 l.)
 3. role w grupie (6+ l.)

Wycieczki i wycieczki z warsztatem dla grup powyżej 10 dzieci odbywają się od poniedziałku do piątku od 9.00-15.00. Opiekunowie grupy wchodzą do obiektu gratis. Zarezerwuj na stronie dogodny dla Twojej grupy termin.

Zobacz też:

Zapisz się do newslettera

Nie przegap najnowszych wiadomości, ofert i promocji specjalnych! Zarejestruj się teraz, aby być na bieżąco z wszystkimi naszymi wiadomościami i być pierwszym, który usłyszy o nadchodzących wydarzeniach i ofertach w Klockowni.

Partnerzy