Co to jest Klockownia?

Zabierzemy Cię w podróż do świata genialnych konstrukcji i projektów, nieskrępowanej zabawy oraz niczym nieograniczonej wyobraźni.

czytaj dalej

W Klockowni może bawić się każde dziecko: małe i duże a klocki do zabawy nigdy się nie kończą! Zabawa klockami to mądra zabawa – w niej dziecko doświadcza swoich pierwszych własnych sukcesów i osiągnięć, eksperymentuje, popełnia błędy przy tym nieświadomie i nieustannie się ucząc.

W Klockowni klocki zostały dobrane w taki sposób, aby bawić się nimi przez dłuższy czas bez znudzenia, właściwie nigdy nie budując tej samej budowli dwa razy. Dzieci uwielbiają przewracać świat do góry nogami i tworzyć własne reguły i niepowtarzalne ścieżki. Klockownia została stworzona, aby dać dzieciom to, czego pragną – przestrzeń do rozwijania wyobraźni i kształtowania siebie i świata wokół nich.

Bawiąc się, obudzimy w dzieciach głód wiedzy, twórczość, logiczne myślenie i zdolności komunikacji i współpracy z innymi. W Klockowni zabawa klockami zyskuje zupełnie inny charakter. Zachęca do aktywności fizycznej, pobudza do działania i pozwala nabrać wszechstronnych umiejętności. Stwarza również jedną z niewielu szans do wspólnej zabawy dzieci i ich opiekunów: rodziców, dziadków, rodziny. Daje wszelkie możliwości do spędzania wartościowego czasu razem na budowaniu trwałych więzi rodzinnych.

Zapisz się do newslettera

Nie przegap najnowszych wiadomości, ofert i promocji specjalnych! Zarejestruj się teraz, aby być na bieżąco z wszystkimi naszymi wiadomościami i być pierwszym, który usłyszy o nadchodzących wydarzeniach i ofertach w Klockowni.

Partnerzy