Regulamin przyjęć urodzinowych

Wszystkie rezerwacje i wejście do Klockowni podczas przyjęć urodzinowych podlegają akceptacji niniejszych warunków oraz Ogólnego Regulaminu Klockowni (tam, gdzie ma on zastosowanie)

czytaj dalej

REGULAMIN PRZYJĘĆ URODZINOWYCH

1. Warunki rezerwacji

 1. Rezerwacja przyjęcia urodzinowego przyjmowana jest na minimum tydzień przed datą przyjęcia. Rezerwacja w okresie krótszym możliwa jest tylko jeśli są dostępne miejsca.
 2. Rezerwacja urodzin może być dokonana dla min 8 dzieci.
 3. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji na konkretny termin jest dokonanie wpłaty bezzwrotnego zadatku w wysokości ceny minimalnej ilości dzieci w danym pakiecie urodzinowym w momencie odbioru zaproszeń lub dokonywania rezerwacji przez stronę internetową. Zmiana terminu w ramach wpłaconego zadatku jest możliwa tylko i wyłącznie w sytuacji, kiedy jest wolne miejsce i na minimum 3 dni przed datą imprezy.
 4. Rezerwacje nie opłacone zostaną anulowane.
 5. Pozostałe warunki i zobowiązania stron określa Ogólny Regulamin Klockowni.

2. Realizacja imprezy

 1. Prosimy o przybywanie na przyjęcia urodzinowe punktualnie z dużym zapasem dobrego humoru i uśmiechu.
 2. Klockownia zapewnia pełną ofertę urodzinową zgodną z wybranym pakietem.
 3. W przypadku pakietów podstawowych ze względu na ochronę zdrowia, wnoszone na przyjęcie artykuły spożywcze powinny pochodzić ze sprawdzonego źródła a na dowód tego, należy wypełnić stosowne oświadczenie. Klockownia nie ponosi odpowiedzialności za uszczerbek na zdrowiu jaki ewentualnie doznają goście jubilata w wyniku spożycia wniesionego tortu lub innego produktu spożywczego.
 4. W momencie rezerwacji klient jest zobowiązany podać przewidywaną liczbę uczestników przyjęcia. W przypadku zwiększenia liczby gości uczestniczących w imprezie w stosunku do zamówienia/rezerwacji, zamawiający opłaca każdą dodatkową osobę zgodnie z cennikiem urodzin.
 5. Przyjęcie urodzinowe trwa 2 godziny. Jeżeli zamawiający nie zgłosi się do recepcji w ciągu 15 minut po zakończeniu imprezy w celu rozliczenia się, zabawa na sali zabaw zostaje przedłużona o kolejną godzinę zgodnie z cennikiem obowiązującym tego dnia bez możliwości dalszego korzystania z sali urodzinowej.
 6. Istnieje możliwość przedłużenia wynajęcia sali urodzinowej, jeśli jest ona wolna po zakończonej imprezie. Warunki przedłużenia zostaną uzgodnione z kierownikiem Klockowni na miejscu.
 7. W czasie przyjęcia urodzinowego obowiązuje Regulamin Klockowni, ze szczególnym uwzględnieniem zasady, iż odpowiedzialność za dzieci podczas przyjęcia urodzinowego ponoszą Rodzice / Opiekunowie.
 8. Prezenty dla Jubilatów można zostawiać w salce urodzinowej na czas korzystania z salki.
 9. Właściciel Klockowni ani personel nie odpowiadają za rzeczy pozostawione przez klientów na placu zabawy.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy w przypadku zaistnienia ważnych okoliczności pozostających poza jego kontrolą.
 11. Administratorem zbioru danych, o którym mowa powyżej, jest Klockownia Sp. z o. o. wpisany do rejestru przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000837926. Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe są ujawniane w powyższych celach, chyba że jest to konieczne ze względu na obowiązkowe przepisy bezpieczeństwa użytkownika Klockowni.
 12. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu
 13. Niniejsze warunki podlegają prawu polskiemu. Sądem właściwym do rozstrzygania sporów wynikających z umów zawartych podczas wizyt w Klockowni jest sąd związany z siedzibą Klockowni Sp z o.o.

Zapisz się do newslettera

Nie przegap najnowszych wiadomości, ofert i promocji specjalnych! Zarejestruj się teraz, aby być na bieżąco z wszystkimi naszymi wiadomościami i być pierwszym, który usłyszy o nadchodzących wydarzeniach i ofertach w Klockowni.

Partnerzy